خانه / مدیریت / دانلود قوانین حیات در دنیای امروزی 70 ص 98 صفحه zip

دانلود قوانین حیات در دنیای امروزی 70 ص 98 صفحه zip

دانلود قوانین حیات در دنیای امروزی 70 ص تحقیق قوانین حیات در دنیای امروزی 70 ص مقاله قوانین حیات در دنیای امروزی 70 ص قوانین حیات در دنیای امروزی 70 ص

فرمت فایل: zip

تعداد صفحات: 98

حجم فایل: 33 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 98 صفحه

« به نام خدا » عنوان مقاله : قوانین حیات در دنیای امروزی مدیریت دولتی چكیده مقاله : در هر دوره ای از زندگی بشر ، از مجموع عملكرد مدیریتی ، اقتصادی ، تكنولوژیكی و فكری ( عملكرد تولیدی) قوانینی زاده می شوند كه به همراه رفتارها و نیازهای ذاتی بشر ، رفتارهایی از پیشینة تاریخی یك كشور در حیات امروزی آن و ارزش های اجتماعی مجموعة قوانینی را تشكیل می دهند كه می توان آنها را قوانین حیات نامید .
لازمة زندگی شرافتمندانه ، مؤثر و رضامند شناخت این قوانین است ، هر كس ، هر جامعه ، هر سازمان ، هر شركت ، هر دولت و هر ملتی این قوانین را شناخت و ساختارها و قوانین مختلف اقتصادی ، فرهنگی ، دفاعی ، آموزشی ، سیاسی ، پژوهشی ، مطالعاتی و غیره … خود را بر اساس آنها طراحی نمود و به آنها عمل كرد ، می تواند در صحنه های مختلف داخلی و بین المللی نقشی داشته باشند .
در غیر اینصورت ، به وسیلة همان قوانین حیات نابود خواهد شد .
اگر یك كشور را جزئی از جهان بدانیم .
باید بپذیریم رفتارهایی خاصی كه درهر دوره از زمان بر جهان حاكمند، خواه ناخواه بر رفتارهای مردم هر كشور تأثیر می گذارند .
امروز ، جهان با رشد و توسعة همه جانبة خود چنان باعث ارتباطات مختلف بین كشورها شده كه دیگر مرزهای زمینی مفهوم خود را از دست داده اند .
هر فردی در هر نقطه ای از دنیا كه باشد ، یك شهروند جهانی محسوب می شود و تشكیل جامعة جهانی واقعیتی انكارناپذیر است و هیچ دولتی با تمام توانمندیهایش ، نمی تواند خواسته های خود را بر جامعة جهانی تحمیل نماید .
كشور ما نیز جزئی از این جهان بوده و هست .
این كشور در كشاكش دوران ، زخم های كشنده ای خورده و شاید امروز هزاران مشكل و بیماری داشته باشد و این ما هستیم كه باید آنها را درمان كنیم تا زندگی زیبا ، لذتبخش ، رضامندی برای فرزندان آن بوجود آید .
از طرف دیگر بررسی ساختار و رفتار اقتصادی جامعة ما ، این حقیقت را آشكار می سازد كه كشور ما از روی تصادف در مسیر تحولات اقتصادی ، فرهنگی و شرایط جهان مدرن قرار گرفت ،زیرا كه این تحولات و شرایط جدید حاصل تلاش و عملكرد مردم ما نبود .
بهر حال این مردم با تحولات جدید درگیر شده و هم اكنون فرد و جامعة ایرانی با سه مشكل عمده روبرو می باشد .
یكی فشار های ناشی از سنت و ساختارهای مدیریتی ، اقتصادی و فرهنگی برخاسته از آن و دیگر مدرنیزم و رفتارهای مربوط .
سومین چالش ، همان موضوع جهانی شدن و مسائل مربوط به آن می باشد .
در این مقاله تلاش می گردد كه با توجه به شیوه های تولید و رفتار اقتصادی مردم ایران كه كرج هم جزئی از آن می باشد و مطالب پیش گفته ، به قوانین عمدة حیات در دنیای امروزی به طور مختصر اشاره هایی شود تا با شناخت این قوانین بتوان در نظام تصمیم گیری كلان و خرد كشور آنها را مد نظر قرار داد .
بسمه تعالی قوانین عمده ی حیات در جهان امروزی محقق و نویسنده : حبیب الله احمدی كارشناس ارشد دانشگاه تربیت حصارك كرج بررسی تاریخ زندگی بشر از آغاز تا كنون ، این واقعیت را اثبات می نماید كه منشأ همة تحولات زندگی او ، نتیجة كار وتلاش خود بشر می باشد .
هر جایی این تلاش با آگاهی و خردگرایی بود بشر توانست ا

مطلب مفید دیگر:  70 نمودار درختی نکات مهم کنکوری کتاب مدیریت عمومی الوانی

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دانلود قوانین حیات در دنیای امروزی 70 ص ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دانلود قوانین حیات در دنیای امروزی 70 ص – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود قوانین حیات در دنیای امروزی 70 ص;تحقیق قوانین حیات در دنیای امروزی 70 ص;مقاله قوانین حیات در دنیای امروزی 70 ص;قوانین حیات در دنیای امروزی 70 ص

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل

همچنین ببینید

پاورپوینت خلاصه کتاب درنگ نکن انجامش بده 19 صفحه ppt

این فایل حاوی مطالعه خلاصه کتاب درنگ نکن انجامش بده می باشد که به صورت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *